1399/8/27 سه‌شنبه در شهرستان نهاوند صورت پذیرفت: دیدار نماینده ولی فقیه در شهرستان نهاوند با کتابداران به مناسبت هفته کتاب به مناسبت گرامیداشت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، امام جمعه شهرستان نهاوند با رییس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان و تنی چند از کتابداران دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، به مناسبت گرامیداشت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، امام جمعه شهرستان نهاوند با رییس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان به همراه جمعی از کتابداران دیدار کرد.
در این دیدار میلاد امینیان رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند با ارائه گزارشی از اهم برنامه های کتابخانه های عمومی گفت: در شرایط فعلی جامعه و تعطیلی فیریکی کتابخانه ها، اولویت ما معرفی کتب مفید و خواندنی در فضای مجازی است.
امینیان با اشاره به یکصد و بیست برنامه پیش بینی شده برای هفته کتاب امسال عنوان کرد: از جمله برنامه های هفته کتاب، نشر جملات مقام معظم رهبری در قالب طرح مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب "من و کتاب" است.
حجت الاسلام والمسلمین مغیثی نماینده ولی فقیه در شهرستان نهاوند نیز ضمن تبریک بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار گفت: با توجه به شرایط بوجود آمده متاثر از ویروس کرونا و محدودیت های رفت و آمد، حرکت کتابخانه های عمومی به سمت فضای مجازی و استفاده از این بستر برای فرهنگ سازی مطالعه بسیار بجا و مفید بود.
امام جمعه نهاوند همچنین با تشکر از فعالیت های  اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند اضافه کرد: یکی از راههای ایجاد عادت به خواندن در اقشاری که کمتر اهل مطالعه هستند، پیشنهاد کتاب های کم حجم و یا در اختیار قرار دادن خلاصه کتاب ها می باشد.
در پایان این دیدار رییس اداره کتابخانه های عمومی با اهدای کتاب به حجت الاسلام والمسلمین مغیثی   از حمایت های مستمر ایشان تشکر نمود.
 
 [PageVisit]