1399/8/27 سه‌شنبه فرماندار نهاوند: بهترین راه جلوگیری از انتشار کرونا، فرهنگ سازی است به مناسبت گرامیداشت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند به همراه چند تن از کتابداران با فرماندار شهرستان نهاوند دیدار داشتند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، به مناسبت گرامیداشت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند به همراه جمعی از کتابداران این شهرستان با فرماندار نهاوند دیدار کردند.
در این دیدار میلاد امینیان رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند با ارائه گزارشی از فعالیتهای شش ماه نخست سال، اهم برنامه های هفته کتاب را عنوان کرد.
مراد ناصری فرماندار نهاوند نیز ضمن تبریک بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار گفت: از هفته کتاب سال 98 تا به امروز با توجه به اینکه بیشتر این ایام تحت تاثیر ویروس کرونا با تعطیلات اجباری همراه بوده است اما ما شاهد فعالیت های همیشگی کتابخانه ها به خصوص در فضای مجازی بودیم و بنده به نوبه خود از اداره کتابخانه ها و همچنین همه کتابداران تشکر می کنم.
فرماندار نهاوند همچنین با اشاره به انواع بلایای طبیعی و غیر طبیعی که در چهل سال گذشته گریبان گیر ملت شریف ایران شده است عنوان کرد: ویروس کرونا به لحاظ همه گیری، بدترین چالش ایران در این مدت بوده است.
ناصری اضافه کرد: از ابتدای همه گیری کرونا ما اقدامات زیادی انجام دادیم، پیشنهادات زیادی هم شد اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که مهمترین راه جلوگیری از انتشار این ویروس فرهنگ سازی است و این نقطه دقیقا همان جایی است که حاصل تلاش فرهنگ سازان جامعه از جمله کتابداران ملموس خواهد بود.
 
 [PageVisit]