1399/8/26 دوشنبه در هفته کتاب صورت گرفت دیدار فرماندار و معاونین از کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) شهرستان تویسرکان در هفته کتاب فرماندار و معاونین به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان تویسرکان و شورای اسلامی شهر سرکان از کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان: در این دیدار مهدی کریمی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی  شهرستان تویسرکان با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه، گفت: تلاش نمودیم با کارهای خلاقانه در این ایام کرونایی ارتباط کتاب و کتابخوان را قطع نکرده و زنجیره روابط خوب و مستمر مخاطب با خوانش را پویا تر نماییم لذا همه همکاران از طریق فضای مجازی بستر لازم را فراهم آورده و از ارگان‌های مختلف نیز کمک خواستیم که پویش آبان و یار مهربان با همکاری شهرداری تویسرکان از نمونه این کارهاست. 
وی در ادامه اظهار داشت: کارهای خلاقانه‌ای که امروز در اوضاع بیماری خطرناک کرونا انجام می‌شود هم می تواند اوقات در خانه ماندن را به وقت‌های لذت بخش تبدیل کند و هم خانواده‌ها را ترغیب می‌نماید که در منزل به مطالعه بپردازند.
در ادامه حسینی فرماندار  تویسرکان افزود: خرسندی ما از شنیدن گزارش های ارائه شده در این است که شاهدیم کتابخانه‌های عمومی امروز شعبه‌ای در منازل مردم دارد و قطعا دوستی کتابدار با مخاطب در فضایی مجازی سختی‌های در خانه ماندن را التیام بخش خواهد بود.
وی گفت: اینجانب هم هفته کتاب را تبریک می گویم و هم تقدیر خود را از تمام تلاش‌های شما قشر فرهنگی دارم و امیدوارم با سپری شدن این دوران خطرناک دوباره روح نشاط و شادمانی با حضور مراجعان به کتابخانه ها برگردد.

 
 [PageVisit]