1399/8/26 دوشنبه در آغازین روز هفته کتاب انجام شد؛ دیدار کتابداران تویسرکان با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته کتاب در آغازین روز هفته کتاب تعدادی از کتابداران و نیروهای ستادی شهرستان تویسرکان با امام جمعه تویسرکان دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، در این دیدار مهدی کریمی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان  با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه، اظهار کرد: متاسفانه با شیوع این بیماری و تعطیلی کتابخانه ها همکاران با فعال شدن در فضای مجازی نسبت به آگاهی بخشی به مخاطبان و ارتباط مستمر توانستند کارهای خلاقانه‌ای را ارائه نمایند که از جمله پویش در دل دارم امید بود که خوشبختانه با استقبال خوب مردم حتی در استان‌هایی مانند سیستان و بلوچستان روبرو شد.
در ادامه این دیدارحجه الاسلام و المسلمین موحدی امام جمعه  شهرستان اظهار داشت: امروز و با شیوع ویروس کرونا کتابداران باید برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین آحاد و اقشار مختلف کتابخانه‌ها در فضای مجازی حضور پر رنگ تری داشته باشند.
وی  به روز شدن فعالیت ها  را حائز اهمیت دانست و گفت: کتاب و کتابخوانی و ارتقای آگاهی‌های مردم در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی، موجب کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود و برای تحقق این هدف لازم است از ظرفیت تشکل های مردم نهاد و خانواده ها استفاده شود.
امام جمعه تویسرکان افزود: با شنیدن گزارش از فعالیت کتابخانه ها و تلاش کتابداران در فضای مجازی بسیار خرسندم که در این بستر حضور گرمی دارید تا جایی که از استان های دیگر نیز شرکت کننده داشته‌اید لذا  از ظرفیت خوب و عالی، برای توسعه فرهنگ مطالعه در بین جوانان و نوجوانان استفاده نمایید.
 در ادامه این دیدار سه جلد کتاب از نویسندگان تویسرکان به وی اهدا شد.
 
 [PageVisit]