1399/8/23 جمعه رئیس اداره کتابخانه های عمومی همدان: 400 برنامه فرهنگی در هفته کتاب برگزار می‌شود رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان از برگزاری 400 برنامه فرهنگی به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با حضور فعالان فرهنگی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سعید محبیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان اظهار کرد: کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب به برگزاری نشست‌های کتابخوان به صورت مجازی پرداخته‌اند.
وی با بیان اینکه در این جلسات سعی می‌شود افراد تجربیات مطالعاتی خود را برای دیگر علاقه‌مندان به اشتراک بگذارند افزود: ایجاد عادت به مطالعه در اقشار مختلف جامعه، اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده، معرفی کتاب‌های مفید و کاربردی، ارتقاء و توانمندسازی کتابداران از طریق مطالعه، آشنایی با شیوه‌های استاندارد معرفی کتاب از جمله اهدافی است که در این نشست‌ها دنبال می‌شود.
رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان  تصریح کرد: بزرگداشت روز علامه طباطبایی و روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار فرصتی برای اهمیت دادن به بحث کتاب و کتاب‌خوانی و پیمانی دوباره با کتاب و هم نشینی با یار مهربان است و امسال از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان برنامه‌های متنوعی بالغ بر 400 برنامه فرهنگی در بستر فضای مجازی همچون رونمایی کتاب، نقد کتاب، معرفی کتاب، نسابقات کتابخوانی، قصه گویی، کاردستی، نقاشی، شعر خوانی، کارگاه آموزشی و ... برگزار می‌شود.
محبیان ادامه داد:  این نشست‌ها در چهار حوزه مختلف، نشست کتابخوان کتابداران، نشست کتابخوان مدافعان سلامت با حضور کادر بهداشت و درمان و نشست کتابخوان در حوزه نوجوان برنامه ریزی شده است.
زمان و مکان این جلسات به شرح ذیل میباشد:
نشست کتابخوان کتابداران شهرستان همدان، پنجشنبه 22 آبان ماه ساعت 16، نحوه اجرا به صورت لایو از اینستای کتابخانه شهیدان حجازی
نشست کتابخوان نوجوانان شنبه 24 آبان ماه ساعت 12:30، نحوه اجرا در اسکای روم
نشست کتابخوان مدافعان سلامت یکشنبه 25 آبان ماه ساعت 16، نحوه اجرا در اسکای روم
نشست کتابخوان با حضور کتابداران سایر استانها، شنبه 1 آذر ماه ساعت 10، نحوه اجرا در اسکی روم


 
 [PageVisit]