1399/8/21 چهارشنبه مسئول کتابخانه شهید خضریان همدان: کارگاه آموزشی word پیشرفته برگزار می‌شود مسئول کتابخانه شهید خضریان همدان گفت: کتابخانه شهید خضریان همدان دومین وبینار آموزشی خود را با عنوان کارگاه آموزشی word برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه محمدی، مسئول کتابخانه شهید خضریان همدان از برگزاری کارگاه آموزشی word پیشرفته به صورت وبینار توسط این کتابخانه خبر داد.
وی با بیان اینکه بعد از برگزاری موفق کارگاه پرزی، و درخواست شرکت کنندگان برای تداوم کارگاه های آموزشی و با توجه به شرایط پیش آمده‌‌‌‌‌‌‌؛ افزود: کتابخانه شهید خضریان در تلاش است تا کارگاه‌های آموزشی بیشتر و باکیفیت تری را برگزار نماید.
مسئول کتابخانه شهید خضریان همدان  با تأکید بر اینکه این کارگاه کاملا رایگان بوده تصریح کرد: این کارگاه  در ساعت ٢٠ روز چهارشنبه مورخ ٢٨  آبان ١٣٩٩ به صورت وبینار و در بستر  اسکای روم برگزار خواهد شد.
محمدی با بیان اینکه مدرس این کارگاه نیز عمران قربانی، کتابدار کتابخانه شهید خضریان است گفت: این کتابخانه آمادگی همکاری با  تمامی اساتیدی که می‌خواهند دانسته‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند نیزدارد.
لینک ورود به وبینار:
www.skyroom.online/ch/hamadanpl/farhangi
 
 [PageVisit]