1399/8/1 پنجشنبه مسئول کتابخانه عمومی دانشجو ملایر خبر داد: سلسله برنامه‌های والدین هوشیار آغاز شد مسئول کتابخانه عمومی دانشجو ملایر از آغاز سلسله برنامه‌های والدین هوشیار در این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فرشته دولتی، مسئول کتابخانه عمومی دانشجو،   از آغاز به کار سلسله برنامه‌های "والدین هوشیار" خبر داد و اظهار کرد: این برنامه با مشارکت مدیریت مدارس زنجیره‌ای راهیان کوثر طراحی شده و از بستر فضای مجازی برای پیشبرد اهداف این برنامه بهره برداری می‌شود.
وی افزود:  برنامه والدین هوشیار با هدف آگاهی بخشی به والدین در جهت تربیت بهتر و آگاهانه کودکان طرح ریزی شده و تلاش شده در این سلسله برنامه که بصورت هفتگی اجرا می گردد والدین با شیوه های صحیح فرزند پروری،  پرورش هوش هیجانی در کودکان و نیز امنیت فردی کودکان آشنا شوند.
 دولتی تصریح کرد: علاوه بر اهداف یاد شده این برنامه با تلفیق تجارب کارگاه‌های قبلی و شیوه نوین این طرح می‌تواند عاملی باشد برای تشویق والدین به مطالعه کتاب.
وی همچنین  از  آمادگی توسعه و همکاری با سایر مدارس و مهدها خبر داد و گفت: در این خصوص رایزنی هایی نیز با سایر مدارس در حال انجام است.
 
 [PageVisit]