1399/7/27 يكشنبه مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان خبر داد: کارگاه آموزش پرزی برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان از برگزاری موفق کارگاه آموزش نرم افزار پرزی ویژه ساخت تیزر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه محمدی مسئول کتابخانه شهید خضریان اظهار کرد: کارگاه آموزشی پرزی در روز پنجشنبه مورخ 24 مهرماه 1399 در فضای مجازی و دربستر اسکای روم برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده، این کارگاه در زمان مقرر خود برگزار و با استقبال خوبی نیز همراه شد افزود: در این کارگاه عمران قربانی کتابدار این کتابخانه به عنوان مدرس دوره به آموزش این نرم افزار پرداخت.
 مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان  تصریح کرد: در این کارگاه نحوه ایجاد حساب کاربری در پرزی، جستجو در میان تم های آماده پرزی، ایجاد اسلاید در پرزی، ایجاد تیزر در پرزی، درج متن، آیکون،تصویر و ... در پرزی آموزش داده شد.
محمدی خاطرنشان کرد:  در آبان ماه نیز آموزش نرم افزار پرکاربرد word در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته توسط عمران قربانی کتابدار این کتابخانه برگزار می‌شود.
وی همچنین گفت:  این کتابخانه در نظر دارد که با توجه به شرایط پیش آمده،آموزش‌های مجازی در بستر وب را توسعه داده و در صورت درخواست سایر ادارات و سازمان‌ها،آموزش‌های لازم را به کارکنان آنها ارائه دهند.
مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان  تأکید کرد: کتابخانه شهید خضریان از تمامی افرادی که می خواهند به عنوان استاد افتخاری با این کتابخانه همکاری داشته باشند، دعوت به عمل می‌آورد.
محمدی همچنین از تمامی افرادی که در برگزاری هرچه بهتر این کارگاه نقش داشتند نیز قدردانی داشتند.
لازم به ذکر است که  این کتابخانه کارگاه های متعددی را برای آموزشی های آتی پیش بینی کرده است که عناوین برخی از آنها به شرح ذیل است:
کارگاه آموزشی word
کارگاه آموزشی Powerpoint
کارگاه آموزشی  تایپ حرفه ای
کارگاه آموزشی صفحه آرایی کتاب و پایان نامه
کارگاه آموزشی نرم افزارهای مدیریت اطلاعات
کارگاه آموزشی Endnote
کارگاه آموزشی  Prezi
کارگاه آموزشی طراحی با فتوشاپ
کارگاه آموزشی جستجوی اطلاعات
کارگاه آموزشی طراحی پرسشنامه آنلاین
کارگاه آموزشی Google Classroom
 
 [PageVisit]