1399/7/7 دوشنبه برگزاری ویژه‌برنامه «سیری در آسمان دفاع مقدس» در نهاوند رئیس کتابخانه های عمومی نهاوند از برگزاری ویژه‌برنامه «سیری در آسمان دفاع مقدس» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان؛ میلاد امینیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند اظهار کرد: ویژه‌برنامه «سیری در آسمان دفاع مقدس» با همکاری بخش نابینایان کتابخانه مرکزی همدان در محیط اسکای روم در گلزار شهدای شهرستان نهاوند برگزار شد.

وی گفت: این برنامه با هدف بررسی زندگی شهدا و ویژگی‌های این دلاورمردان با محوریت کتاب «هما» که خاطرات خانم هما شالباف زاده همسر  شهید حاج محسن امیدی به چاپ رسیده اجرا شد.

برگزاری ویژه‌برنامه «سیری در آسمان دفاع مقدس» در نهاوند

رئیس کتابخانه‌های شهرستان نهاوند افزود: در این برنامه که هما شالباف‌زاده همسر شهید محسن امیدی و جمشید طالبی نویسنده کتاب حضور داشتند به صورت زنده خاطراتی از زندگی و رشادت‌های شهید امیدی بیان شد.

وی افزود: این برنامه با مجری‌گری هما خانجانی از روشندلان شهرستان بر مزار شهیدان سردار سلگی و سردار امیدی اجرا شد که مورد توجه میهمانان قرار گرفت.

امینیان با بیان اینکه در این برنامه موسسه شهید سردار سلگی نیز همکاری داشتند افزود: در این برنامه تعدادی از روشندلان شهرستان حضور داشتند که بخش‌هایی از کتاب هما برای آنان قرائت شد و موجبات رضایت آنان را فراهم کرد.

 [PageVisit]