1399/7/3 پنجشنبه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سامن برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سامن شهرستان ملایر در سال جاری خبر داد.
میثم عبدلی کارشناس امور کتابخانه ها و همکاری های شهرستان ملایر از تشکیل  در این باره گفت: این جلسه  به دلیل شیوع ویروس کرونا در فضای باز و با حضور تقوی شهردار جدید سامن، نمایندگانی از آموزش و پرورش،بخشداری و حسینی نایب رئیس شورای شهر سامن برگزار شد
وی افزود: در این جلسه  پیگیری، بررسی و تمدید حق انتفاع کتابخانه های یادگار امام (ره)روستای انوج و بررسی نقش سایر ارگان های بخش در بهبود وضعیت کتابخانه های عمومی سطح بخش و موانع و پیشنهادهایی از سوی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر مطرح شد.
کارشناس امور کتابخانه ها و همکاریهای شهرستان همچنین از قول مساعد آموزش و پرورش سامن نسبت به تمهید راهکارهایی در زمینه رفع موانع و مشکلات مطالعه و بهبود وضعیت بخش در این حوزه  در ایام پیش رو خبر داد.
عبدلی همچنین ابراز امیدواری کرد به زودی با همکاری شهرداری علاوه بر وصول نیم درصد درآمد سالیانه شهرداری  در این بخش همکاری های دو جانبه در زمینه همکاری شهرداری در  برگزاری برنامه های فرهنگی  سازنده و ترویجی در این بخش صورت گیرد.

 
 [PageVisit]