1399/6/26 چهارشنبه انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال‌احمر و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن تفاهم نامه همکاری بین اداره جمعیت هلال احمر و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، سمیه راغب رئیس اداره جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رزن از کتابخانه شهدای گمنام شهرستان رزن بازدید کرد .
رئیس سازمان جوانان  جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از بخش های مختلف این کتابخانه با اشاره به نمود بین المللی فعالیت های جمعیت هلال احمرو صلیب سرخ مطالعه کتاب را ابزار ارتباط و آشنایی ملت ها با یک دیگر دانست .
سمیه راغب با بیان این که جهان تحولی از اصول هفت گانه جمعیت هلال احمر به شمار می رود اضافه کرد: اعضای این جمعیت می توانند با ارتقا سطح مطالعه خود به ویژه در حوزه تخصصی و منطبق با اهداف بشر دوستانه و اصول این جمعیت بیش از بیش در راستای تحقق این اهداف گام بردارند .
وی ادامه داد: جوانان همواره به دلیل روحیه نشاط و ویژگی بارز و قابل توجهی که دارند می‌توانند در فعالیت‌های مختلف شرکت کنند و آن را به بهترین شکل به انجام برسانند.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رزن اضافه کرد: در صورت بهرهمندی صحیح از این ظرفیت و فرصت است که می توان بسیاری از مشکلات را رفع کرد و جامعه را در مسیر توسعه و پیشرفت بیشتر سوق داد .
در پایان تفاهم نامه همکاری بین اداره کتابخانه های شهرستان رزن و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رزن با هدف ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی امضا شد.  

 
 [PageVisit]