1399/4/21 شنبه همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان انجام شد؛ میزگرد تخصصی ادبیات کودک و نوجوان در کتابخانه فرهنگسرای ولایت همدان همزمان با ۱۸ تیرماه، روز ادبیات کودک و نوجوان، میزگرد تخصصی ادبیات کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت همدان برگزار شد.
ه گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، همزمان با ۱۸ تیرماه سالروز وفات مهدی آذریزدی، نویسنده بزرگ کودک و نوجوان، میزگرد تخصصی ادبیات کودک و نوجوان در کتابخانه فرهنگسرای ولایت شهرستان همدان با همکاری حوزه هنری و شهرداری همدان برگزار شد.

در این نشست مهدی طراوتی‌توانا، شاعر، نویسنده و دبیر محفل ادبی هگمتانه کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ مریم زندی، شاعر و نویسنده کودک ونوجوان؛ ژیلا طاهری تیزرو، نویسنده حوزه کودک و نوجوان؛ مریم کوثری‌هنرمند، شاعر کودک و مریم زرنشان، شاعر و نویسنده حوزه کودک و نوجوان حضور داشتند و به بررسی مسائل مربوط به ادبیات کودک و نوجوان در همدان و کشور پرداختند.

در پایان هر یک از شاعران و نویسندگان بخشی از آثار خود را برای مخاطبان در فضای مجازی قرائت کردند. این برنامه از طریق صفحه مجازی ketabkhan_hamedan  شبکه اجتماعی اینستاگرام پخش شد.

لینک خبر کامل: https://www.iranpl.ir/news/23255/

 [PageVisit]