1399/4/13 جمعه در دیدار با امام جمعه ازندریان صورت گرفت: دعوت از آحاد مردم برای شرکت پرشور در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی امام جمعه ازندریان از آحاد مردم خواست که در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حجت الاسلام امیدی امام جمعه شهر ازندریان شهرستان ملایر در دیدار با رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر، ضمن برشمردن گوشه‌هایی از زندگی  هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت ضمن تبریک دهه کرامت  خواستار تشویق و اطلاع رسانی به  عموم مردم جهت  شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی همچون دوره های قبل شد.
سید مهدی آخشیک رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر در این دیدار  با ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه‌ها به ویژه برنامه‌های کتابخانه آیت اله فاضلیان شهر ازندریان در ایام کرونا و اطلاع رسانی فعالیت‌های  مستمر و گسترده کتابخانه‌های عمومی در فضای مجازی پرداخت و  از روند اجرایی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی  سخن گفت.
در این دیدار استفاده از ظرفیت موجود در ازندریان و استفاده از تریبون رفیع نماز جمعه در جذب و  گسترش شرکت افراد در این جشنواره معنوی مورد تأکید قرار گرفت.
 
 [PageVisit]