1399/4/10 سه‌شنبه مسئول کتابخانه فرهنگیان همدان؛ سند راهبردی کتابخانه فرهنگیان همدان تدوین شد مسؤول کتابخانه فرهنگیان همدان از تنظیم سند راهبردی برای این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محسن نجفی‌خواه، مسؤول کتابخانه عمومی فرهنگیان همدان اظهار داشت: هرگونه حرکتی مستلزم داشتن نقشه راه برای دانستن فاصله تا مقصد و راه طی شده است.
وی با تأکید بر اینکه  اساس طریقت وجود راهنماست افزود:  با مشورت از همکاران و کنار هم قراردادن دانش و تجربه در کنار یکدیگر،  سند راهبردی کتابخانه فرهنگیان همدان تنظیم شده است.
مسؤول کتابخانه عمومی فرهنگیان همدان  تصریح کرد: این برنامه راهبردی، شامل چشم‌انداز، اهداف و برنامه‌ها است که با توجه به شرایط و ظرفیت‌ها برای کتابخانه مباحثی تعریف شده است.
نجفی‌خواه ادامه داد: نگاه مسوولانه به کتابخانه و جایگاه کتابداری  موجب شد تا با تنظیم این سند، تلاشمان را موثر نماییم و با نگاهی جامع بتوانیم نقش کتابخانه‌های عمومی را پر رنگ و کاراتر کرده و امکان رصد فعالیت‌ها برای خود کتابداران فراهم شود.
وی اهداف مهم تنظیم این سند را انتقال تجربیات و گزارش فعالیت ها به مسوولان بعدی این کتابخانه به صورت مکتوب و مصور دانست و خاطرنشان کرد: این اتفاق باعث می‌شود تا نسل‌های آینده امکان بهره‌مندی و ادامه مسیر را داشته باشند و  از شروع‌های تکراری خودداری کنند.
مسؤول کتابخانه عمومی فرهنگیان همدان در پایان تأکید کرد: امید است در ویرایش‌های آتی این سند به نکات دقیقتر و کاربردی‌تر پرداخته شود تا امکان ظهور و بروز رخدادهایی مهم در کتابخانه‌ها فراهم شود. 
این سند راهبردی در لینک زیر قابل دسترسی است:

http://s12.picofile.com/file/8401562076/_764928254_210220.pdf.html
 [PageVisit]