1399/4/7 شنبه به ریاست بخشدار؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سامن برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن به ریاست بخشدار وبا حضور رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سامن شهرستان ملایر به ریاست مصطفی عبدلملکی بخشدار سامن، و نمایندگانی از دفتر امام جمعه محترم سامن و حوزه علمیه این بخش و رئیس آموزش و پرورش،سرپرست شهرداری  و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان   و با حضور سید مهدی آخشیک رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر با موضوع پیگیری و اطلاع  رسانی برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و وضعیت کتابخانهها در ایام کرونا برگزار شد.
سید مهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر در این باره اظهار داشت: در این جلسه  نسبت به برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب" سه دقیقه در قیامت"  تصمیماتی اتخاذ شد و قرار شد با همکاری ادارات این بخش این مسابقه طراحی و اجرا شود.
وی برگزاری منظم جلسات انجمن کتابخانه‌ها را راهی برای ایجاد تعامل بیشتر در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی و غنی سازی هر چه بیشتر اوقات عموم مردم با کتاب و فرهنگ مکتوب دانست.
 
 [PageVisit]