1399/2/26 جمعه در شورای برنامه ریزی صورت گرفت؛ تقدیر استاندار همدان از مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به عنوان دستگاه برتر استاندار همدان در شورای برنامه ریزی استان همدان از اقدامات مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در راه تحقق اهداف توسعه‌ای سند راهبردی و عملیاتی استان در عرصه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، طی سال ۹۸ تقدیر به عمل آورد و این اداره کل پس از ارزیابی اقدامات انجام شده، به عنوان یکی از دستگاه برتر همدان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید سعید شاهرخی استاندار همدان در جلسه شورای برنامه ریزی استان همدان که روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار شد، از عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به دلیل اقدامات انجام شده در راه تحقق اهداف توسعه‌ای سند راهبردی و عملیاتی استان در عرصه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد و از اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به عنوان دستگاه برتر در سال ۹۸ پس از ارزیابی اقدامات انجام شده، یاد شد.

متن پیام به شرح زیر است:

سرکار خانم عاطفه زارعی

 مدیرکل محترم کتابخانه های عمومی استان همدان

سلام علیکم با صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، خداوند قادر منان را شاکریم که در سال مزین به نام جهش تولید به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی که همواره با عزمی راسخ در پرتوی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه‌هایی از مسئولیت پذیری، با رویکرد آفریدن بهتر و برتر جهت تحقق اهداف توسعه‌ای سند راهبردی و عملیاتی استان در عرصه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تلاش می‌کنند را ارزانی فرمود. بی‌گمان سند راهبردی توسعه استان همدان چراغی روشن در راه پیشرفت و تعالی این استان است که به دستان توانمند شما عزیزان به عرصه ظهور رسیده است. در همین راستا بر خود لازم می‌دانم از تلاش و کوشش جنابعالی در تحقق اهداف سند یادشده صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

 امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و موید باشید.

 لازم به توضیح است که مراتب به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت استحضار ارسال خواهد شد.

سید سعید شاهرخی

 استاندار

 [PageVisit]