1399/2/24 چهارشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار نهاوند از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار نهاوند با صدور پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، مراد ناصری، فرماندار شهرستان نهاوند در پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
زمانی که خداوند متعال به وسیله کتاب کلام خود را برای انسان ارسال کرد و معجزه پیامبرش را کتاب قرآن قرار داد، تقدسی ویژه به آن بخشید. از همین رو آنچه با کتاب و کتابخوانی پیوند می‌خورد امری مقدس و ماندگار خواهد بود. بسیار خرسندیم که بار دیگر در ماه مبارک رمضان توفیق روزه‌داری را خداوند متعال برای ما قرار داد تا به عبادت و راز و نیاز بپردازیم.

بدون تردید برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این ایام فرصتی است که خانواده‌ها بتوانند در یک رویداد فرهنگی مذهبی نیز مشارکت جویند و از فرصت ماه مبارک رمضان استفاده دو چندان ببرند. از سویی با روزه‌داری به تزکیه نفس پرداخته و از سوی دیگر با مطالعه به تعمق بیشتر در سیره و سلوک ائمه اطهار به ویژه امام رضا(ع) بپردازند. در شرایط ویژه فعلی که ویروس کرونا در کشور باعث اخلال در برخی از امور شده است، خوشبختانه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر الکترونیک این فرصت را به خانواده‌ها می‌دهد که در این ضیافت الهی شرکت کنند. لذا ضمن تشکر از برگزار کنندگان این رویداد مهم از همه مردم عزیز به ویژه مردم شریف و مومن نهاوند درخواست می‌کنم که در این جشنواره شرکت کنند.

 مراد ناصری، فرماندار شهرستان نهاوند

 [PageVisit]