1399/2/24 چهارشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار اسدآباد از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار اسدآباد با صدور پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، مجید درویشی، فرماندار اسدآباد در پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
مردم فرهنگ دوست دیار سیدجمال الدین اسدآباد همواره در حوزه‌های فرهنگی و دینی  پیشگام بوده و توجه ویژه‌ای بدان مبذول داشتند. اینک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و همزمانی آن با دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی این فرصت را به دست داده تا بیش از پیش در مسائل دینی و معرفتی عمیق شویم و به یاری آن گرد و غبارهای لوح پاک وجودی انسان را بزداییم.

منابع غنی و توجه به تمامی گروه‌های سنی ویژگی خاصی به جشنواره کتابخوانی رضوی بخشیده به طوری که آن را به مهم‌ترین رویداد فرهنگی و بزرگ‌ترین اتفاق کتابخوانی در کشور تبدیل کرده که هر ساله با همت نهاد کتابخانه‌های عمومی و با همکاری سایر دستگاه های فرهنگی برگزار می‌شود. همه گیری و استفاده مناسب از بستر الکترونیک نیز ویژگی خاصی به این دوره از جشنواره بخشیده تا در شرایط فعلی هیچ فردی از حضور در این جشنواره محروم نماند. لذا از همه مردم شریف و فرهنگ دوست شهرستان اسدآباد تقاضا می شود در این رویداد بزرگ به صورت حداکثری شرکت کنند.
مجید درویشی
فرماندار شهرستان اسدآباد

 [PageVisit]