1399/2/24 چهارشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار فامنین از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار شهرستان فامنین با صدور پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، سیدمجید شماعی، فرماندار شهرستان فامنین در پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اینک که به فضل و عنایت باری تعالی فرصتی دست داد تا در یک ماه رمضان دیگر به بندگی و عبادت حضرت حق بپردازیم، خالق هستی را شکرگزاریم. باید از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را کرده و به خوبی از فیوضات این ماه که همان ماه نزول قرآن، معجزه پیامبر خاتم است بهره ببریم.

خداوند متعال با قرار دادن کتاب به عنوان معجزه پیام آورش اهمیت کتاب را به بشر یادآور شد. خوشبختانه فرارسیدن دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی را پدید آورده تا با تأمل در منابع غنی در نظر گرفته شده در این جشنواره، همه گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا بزرگسالان، آشنایی بیشتری با سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) پیدا کنند.

خوشبختانه تداوم این جشنواره در کشور و به ویژه روستاها و نقاط محروم باعث شده تا شاهد اثرات مثبت آن بر مردم و جامعه باشیم. سال گذشته برگزاری اختتامیه شهرستانی این جشنواره بزرگ با استقبال خوب مردم مواجه شد و توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. امسال نیز برگزاری این اتفاق در بستر الکترونیکی این فرصت را برای همه مردم فراهم کرده تا بیش از پیش در آن مشارکت کنند.  در پایان از همه مردم فهیم و مومن شهرستان فامنین تقاضا دارم همچون دوره‌های گذشته در این رویداد فرهنگی و مذهبی مشارکت کنند.

سیدمجید شماعی
فرماندار شهرستان فامنین

 [PageVisit]