1399/2/22 دوشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت نماینده مردم نهاوند در مجلس یازدهم از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی علیرضا شهبازی، نماینده منتخب مردم نهاوند در یازدهمین مجلس شورای اسلامی در پیامی از عموم مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، علیرضا شهبازی، نماینده منتخب مردم شهرستان نهاوند در یازدهمین مجلس شورای اسلامی، در پیامی مردم این شهرستان را برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه بندگی، فرصتی است که بار دیگر به درگاه خالق هستی روی بیاوریم و از او مددی بطلبیم تا باقی مانده عمر زمینی را با صحت و سلامت طی کرده و توشه‌‎ای عظیم برای دنیای باقی بیندوزیم. ماه مبارک رمضان فرصتی است که انسان با تعمق در اندیشه و باورهای دینی، خود را با معیارهای اسلامی بسنجد و کژی‌های احتمالی را برطرف سازد. بدون تردید در این راه، کتاب چراغ راهی است که می‌تواند انسان را به خوبی در این مسیر هدایت و همراهی کند.

خوشبختانه دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی این فرصت را برای همه اقشار و سنین به ویژه جوانان و نوجوانان فراهم کرده است تا با مطالعه منابع غنی و با اصالت در این حوزه، بتوانند راه صحیح را به خوبی تشخیص دهند و در پرورش شخصیت خود گامی مستحکم بردارند.

بدون تردید رویدادهای فرهنگی چون جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند در راه رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی انسان را یاری رساند. توجه ویژه به کودکان، نوجوانان و جوانان ویژگی بارز این رویداد فرهنگی است؛ چراکه هرچه ما بتوانیم در سنین پایین‌تر به باورهای دینی عمق ببخشیم در تربیت جوانانی در تراز انقلاب موفق‌تر خواهیم بود.

امید است که این اتفاق فرخنده با استقبال مسئولان اجرایی مواجه شده و مردم بیش از پیش در آن مشارکت جویند. بی‌شک در دنیایی که آرای و اندیشه‌های مختلف به طور مداوم تبلیغ و ترویج می‌شود، پرداختن به اندیشه‌های دینی اقدامی شایسته است که باید از نظر کمی و کیفی نیز تقویت شود. در پایان از همه مردم فهیم، مومن و انقلابی به خصوص جوانان کهن دیار شهرستان نهاوند تقاضا دارم به این برنامه توجه ویژه داشته و فرزندان خود را برای شرکت در آن ترغیب کنند.

 علیرضا شهبازی
نماینده منتخب مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی

 [PageVisit]