1399/2/22 دوشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار رزن از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار شهرستان رزن استان همدان با صدور پیامی مردم این خطه را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سیدرضا سلامتی، فرماندار شهرستان رزن با صدور پیامی مردم این خطه را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت و ترغیب کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با فرارسیدن ماه مبارک رمضان فرصتی دست داد تا بار دیگر میهمان دریای بیکران معارف الهی شویم و وجود خود را از غبارها بزداییم. در این میان همراه شدن با دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند بر پربارتر شدن و غنای این سفر معنوی موثر واقع شود و آدمی را برای درک بیشتر از مفاهیم ارزنده و برجسته دینی یاری رساند.

بسیار خرسندیم که در شرایط فعلی، نهادکتابخانه‌های عمومی کشور تدبیری اندیشیده که جشنواره کتابخوانی رضوی همچون سال‌های گذشته با قوت برگزار شود. این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی نشان داد که می‌توان از فضای مجازی و بستر الکترونیک به خوبی استفاده کنیم و اهداف والای الهی را پی بگیریم. خوشبختانه این اقدام بی‌نظیر فرهنگی چندین سال است با صلابت تمام در حال برگزاری است و سال گذشته نیز با برگزاری اختتامیه به صورت جداگانه در هر شهرستان توانست جایگاهی ویژه در دل مردم برای خود ایجاد کند.

ضمن قدردانی از متولیان این برنامه بزرگ از همه مردم فهمیم و مومن شهرستان رزن دعوت می‌شود که در این رویداد کم نظیر فرهنگی مشارکت کنند و فرزندان خود را بیش از پیش با مفاهیم دینی و کتاب آشنا سازند.


سیدرضا سلامتی
فرماندار رزن

 [PageVisit]