1399/2/22 دوشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار ویژه ملایر از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار ویژه ملایر با صدور پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، قدرت اله ولدی، فرماندار ویژه شهرستان ملایر در پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه مبارک رمضان فرصتی بی‌بدیل برای پرداختن به معنویات و جلای روح انسان است تا با اتکا به خداوند متعال، آدمی غبارها را از لوح پاک وجودش بزداید و در راه بندگی گامی استوار بردارد. خداوند منان را شاکریم که بار دیگر فرصت داد تا در این ماه بندگی فرصت عبادت داشته باشیم. در این میان فرارسیدن دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز  می‌تواند ما را در پیمودن این راه الهی یاری رساند و به تعمیق باورها و ارزش‌های دینی کمک شایانی کند.

خوشبختانه این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی با وجود شیوع ویروس منحوس کرونا کم رنگ نشد و با تدبیر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت کاملا الکترونیک در حال برگزاری است که می‌تواند به عنوان الگو برای سایر اقدامات فرهنگی نیز لحاظ شود. لذا از همه مردم فهیم و با فرهنگ شهرستان ملایر دعوت می‌کنم تا در این رویداد بزرگ فرهنگی مشارکت کنند و از دستاوردهای معنوی آن بهره‌مند شوند.

قدرت اله ولدی
فرماندار ویژه شهرستان ملایر

 [PageVisit]