1399/2/22 دوشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت امام جمعه و فرماندار شهرستان کبودرآهنگ از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام والمسلمین نقی باقری، امام جمعه و حجت اله مهدوی، فرماندار شهرستان کبودرآهنگ، در پیامی مشترک از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان،  حجت الاسلام والمسلمین نقی باقری، امام جمعه و حجت اله مهدوی، فرماندار شهرستان کبودرآهنگ، در پیامی مشترک از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همزمانی برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با ماه نزول قرآن، فرصتی را به دست می‌دهد تا بیش از پیش بر سیره پاک اهل بیت عصمت و طهارت(ع) متمرکز و با کتاب، راهی سفری عمیق  به دنیای معنویت شد. خوشبختانه جشنواره کتابخوانی رضوی هر سال با قوت و صلابت کم‌نظیری توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سراسر ایران اسلامی برگزار می‌شود و شور و شوقی وصف ناپذیر را به گوشه و کنار کشور می‌برد.

نکته برجسته این جشنواره گستره برگزاری آن در همه نقاط به ویژه مناطق محروم و روستاها است. خوشبختانه مردم مؤمن و انقلابی شهرستان کبودرآهنگ در دوره‎های گذشته بیشترین مشارکت را در این جشنواره معنوی داشته اند و امید است در این دوره نیز به مانند گذشته در آن شرکت کنند. لذا از همه مردم فهیم، مومن، انقلابی و فرهنگی شهرستان کبودرآهنگ دعوت می کنیم که در این رویداد اجتماعی- فرهنگی به مانند گذشته پرشور و شعور شرکت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین نقی باقری، امام جمعه کبودرآهنگ
حجت اله مهدوی، فرماندار شهرستان کبودرآهنگ

 [PageVisit]