1399/2/9 سه‌شنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار بهار از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار شهرستان بهار با یک پیام ویدیویی از همه مردم این شهرستان درخواست کرد که در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، احسان قنبری، فرماندار شهرستان بهار در پیامی ویدویی از همه مردم این شهرستان درخواست کرد که در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به خوبی مشارکت کنند. متن پیام به شرح زیر است:
 

بسمه تعالی

دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در جای جای کشور عزیزمان ایران اسلامی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به تبع آن در استان همدان توسط اداره کل کتابخانه عمومی استان و در شهرستان، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار متفاوت‌تر از دوره‌های قبل در حال برگزاری است.

امسال به لحاظ شیوع ویروس منحوس کرونا بسیاری از فعالیت‌هایی که به صورت عمومی برگزار می‌شد، متوقف شده است، لذا اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار از ابتدای فروردین ماه به صورت مجازی نسبت به برگزار کردن این جشنواره همت کرده که منابع بسیار ارزشمندی برای آن در نظر گرفته شده است. در این دوره همه مردم در سنین مختلف می‌توانند در مسابقات مخصوص به خود شرکت کنند.

ما به خود می‌بالیم که در کشور عزیزمان ایران، یک نگین درخشان داریم که وجود نازنین امام هشتم امام رضا(ع) در خراسان است.  حضور این امام همام همواره در جای جای ایران اسلامی مایه برکت بوده است.

از همه مردم بهار و اقشار مختلف تقاضا دارم که در این جشنواره شرکت کننده تا شاهد درخشش دوباره این شهرستان در این رویداد فرهنگی و مذهبی باشیم.   مفاهیم فرهنگی می‌توانند در زندگی روزمره ما تأثیرات ماندگاری بر جای بگذارند.
لینک خبر کامل: https://www.iranpl.ir/news/22323/

 [PageVisit]