1399/2/2 سه‌شنبه ۳۳ همسران خوشبخت/ چگونه لحظاتی شیرین را رقم بزنیم؟ شما را دعوت می‌کنیم به یک پویش، «#خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم»؛ در اینجا با کتاب «همسران خوشبخت» به دنبال این هستیم که همه زوج‌ها روزها و لحظات خوبی را در کنار هم تجربه کنند.

     به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، این روزها و با وجود موجود ریزی به نام «کرونا» بهترین کار خانه ماندن است و شیرین‌ترین کار در خانه هم کتاب خواندن.

به همین منظور اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با همکاری خبرگزاری فارس هر روز برای شما کتابی معرفی خواهد کرد تا کمی اوقات فراغت شما را پر کند.

کمی از کتاب را هم برای شما خواهیم خواند البته به اندازه‌ای که حقوق مولف و ناشر حفظ شود. اینجا شما را دعوت می‌کنیم برای یک پویش، #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم، عکس‌های خود را نیز به اینستاگرام خبرگزاری فارس به آدرس farshamedan و یا اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به آدرس hamedan_public_libraries ارسال کنید.

همه می‌توانند زوج خوشبختی باشند

همسران خوشبخت نوشته مهدی لک علی‌آبادی است.این کتاب نکات بسیار جالب وآموزنده برای همسران جمع‌آوری کرده که کوتاه و مختصر به نگارش درآمده است. برای نمونه به چند نکته آن می‌توان اشاره کرد:

لحظاتی را که باهم هستید را مالامال از شادی کنید،
برای روزهای تعطیل صبحانه ای کامل تهیه کنید،
به اشتباهات خود اعتراف کنید و فورا سعی در جبران آنها بنمایید،
با یکدیگر یاد گذشته‌ها کنید،
گاهی اوقات برای تشکر یا عذرخواهی از او از واژه‌های انگلیسی یا عربی استفاده کنید،
همیشه او را تکیه‌گاه خود بدانید و به او بگویید که مایه افتخار شماست.

بخشی از کتاب را «فاطمه نقوی » بانوی خانه‌دار و عضو کتابخانه مرکز همایش‌های قرآنی همدان که به کمپین #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم پیوسته است، می‌خواند.

لینک خبر و فایل صوتی http://fna.ir/ex17vj
 [PageVisit]