1
1398/3/13 دوشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند: همکاری و هم افزایی مسؤولان شرایط حضور حداکثری مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی را فراهم می‌کند رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش زرین دشت شهرستان نهاوند گفت: با همکاری همه مسؤولان شهرستان حضور حداکثری مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، میلاد امینیان در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش زرین دشت که در کتابخانه 9 دی برزول برگزار شد اظهار کرد: با توجه به رتبه مطلوب شاخص رشد کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در جشنواره رضوی سال گذشته، انتظار می‌رود در سال جاری  با یاری و هم فکری اعضای  انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی شهرستان، شاهد حضور حداکثری شهروندان در این جشنواره باشیم.

وی همچنین با اشاره به «ظرفیت حضور اهالی روستاهای فاقد کتابخانه در جشنواره رضوی» افزود: از تمامی مسئولان و به ویژه دهیاران تقاضا داریم ضمن همکاری با کتابخانه عمومی، شرایط شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی برای اهالی روستا و شهروندانی که امکان حضور کمتری در کتابخانه دارند را مهیا کنند.

در ادامه حمید موسیوند، بخشدار زرین دشت نیز گفت: تقارن امر مبارک کتابخوانی با موضوع سیره امام رضا(ع) در ماه مبارک رمضان بهترین مشوق برای حضور در این جشنواره کتابخوانی است.

وی با قدردانی از زحمات اعضای انجمن در برگزاری برنامه‌های سال گذشته از جمله جشنواره رضوی افزود: ضمن توجه به گروه‌های خاص از جمله دانش آموزان و روستاییان از همه دهیاران و ائمه جماعات سطح زرین دشت خواسته‌ایم که کمال همکاری را با مسئول کتابخانه در برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به عمل آورند.

دومین شورای اداری شهرستان نهاوند برگزار شد

دومین شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

میلاد امینیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند از برگزاری دومین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در محل سالن جلسات این اداره خبر داد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 46