مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خبر داد: عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناسبت نمایشگاه بزرگ کتاب مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: به مناسبت نمایشگاه بزرگ کتاب همدان عضویت در کتابخانه‌های عمومی استان همدان رایگان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کتابخانه سیار یار مهربان از ابتدای نمایشگاه کتاب همدان در محل برگزاری این نمایشگاه مستقر شده است.

وی با بیان اینکه کتابخانه عمومی سیار یار مهربان خدمات کتابخانه‌ای به مراجعه‌کنندگان نمایشگاه کتاب ارائه می‌دهد افزود: شهروندان همدانی با مراجعه به این کتابخانه می‌توانند با بخش‌های مختلف کتابخانه‌های عمومی آشنا شوند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به اینکه امکان عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناسبت این نمایشگاه فراهم شده است تصریح کرد: مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه کتاب می‌توانند با دریافت کارت معرفی عضویت رایگان از کتابخانه سیار شهری یار مهربان مستقر در محل نمایشگاه، به یکی از 116 کتابخانه عمومی استان مراجعه و یک سال به‌صورت رایگان به عضویت کتابخانه‌های عمومی درآیند.

وی ادامه داد: کتابخانه‌های عمومی استان همدان زیرساخت‌های لازم را برای همه اقشار جامعه فراهم کرده است تا ضمن استفاده از مکان کتابخانه، امانت کتاب از برنامه‌های فرهنگی مختلفی نیز بهره‌مند شوند.

دکتر زارعی با تأکید بر اینکه هزینه عضویت در کتابخانه‌های عمومی بسیار ناچیز است، خاطرنشان کرد: کتابخانه‌های عمومی فرصتی است تا خانواده‌ها با آسودگی خاطر فرزندان خود را به آن‌ها بسپارند تا نسبت به نیاز خود در ایام تحصیل و یا اوقات فراغت از آن بهره ببرند.

 [PageVisit]