فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر:

رونمایی کتاب حس غریب پروانگی در ملایر برگزار شد

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر گفت: رونمایی کتاب حس غریب پروانگیدر ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از رونمایی کتاب"حس غریب پروانگی"خبر داد.
وی افزود: این کتاب که خاطرات پروانه برازنده شهر همسر شهید سرافراز علیرضا شمسی پور است به قلم لیلا گودرزیان فرد  و توسط  انتشارات حماسه ماندگار اداره کل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان منتشر شده است.
 در این مراسم فرماندار ویژه شهرستان ملایر از چاپ و انتشار کتابهای زندگی و خاطرات شهدا استقبال کردو افزود: کتابهای خوبی در چند ساله اخیر در این زمینه به چاپ رسیده و حقیقتا این حوزه جای کار زیادی دارد و هنوز خیلی از عزیزان، خانواده‌ها و حتی ایثارگرانی هستند که به زندگی و خاطرات ارزشمندشان پرداخته نشده است.
قدرت الله ولدی تصریح کرد: ایثارگرانی هستند که با سختی از جراحات حاصل از جنگ روزگار میگذرانند و چه نیکوست با پرداختن به زندگی ایشان همگان به نقش سازنده و موثر رشادتهای این بزرگواران در آرامش و تامین امنیت امروزی ما واقف شوند.
 لیلا گودرزیان فرد نویسنده کتاب ارزشمند "حس غریب پروانگی" اظهار داشت:  خاطرات و دستنوشته های ارزشمند این بانوی بزرگوار متاسفانه بعد از درگذشت ایشان به دست نویسنده رسیده و وی  تحت تاثیر حس غریب و عشق فی مابین شهید شمسی پور و همسر بزرگوارشان قرار گرفته اند و ساعتها برای این همه خلوص و عشق اشک ریختم.
گودرزیان فرد از استقبال گسترده  از انتشار این کتاب و تجدید چاپ بعد از بیست روز از اولین تاریخ انتشار این کتاب خبر داد و افزود:کتاب صوتی این اثر ارزشمند نیز تولید و در دسترس همگان قرار گرفته است.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ