فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

در دیدار رئیس اداره کتابخانه‌ها با رئیس اداره محیط زیست مطرح شد:

اجرای برنامه‌ها مختلف با موضوع کتاب و محیط زیست در فامنین

اجرای برنامه‌های مختلف با موضوع کتاب و محیط زیست در دیدار رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین با رییس اداره محیط زیست شهرستان مورد توافق قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان،روح اله رسولی؛ رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین با خانم فاطمه موسوی موئید رییس اداره محیط زیست این شهرستان دیدار کرد.
وی گفت: حفاظت از محیط زیست برای نسل امروز و آینده از ضروریات جامعه ماست و در این میان نباید از هیچ کاری دریغ کنیم به همین منظور همکاری‌های لازم را با اداره محیط زیست برای هر چه بهتر شدن این مهم به کار خواهیم بست.
موسوی‌موئید، رئیس اداره محیط زیست فامنین نیز اظهار کرد: کتابخانه به عنوان محیطی فرهنگی و مورد وثوق اشخاص مختلف که از مقبولیت خوبی در بین آحاد جامعه برخوردار است می‌تواند در فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست نقش شایان و قابل توجهی ایفا نماید.
در ادامه خانم موسوی تعداد چند نسخه کتاب با موضوع محیط زیست به کتابخانه اهدا کرد. در این دیدار مقرر شد با همکاری دو اداره برنامه‌های متنوعی با موضوع کتاب  و محیط زیست از جمله مسابقه نقاشی ، مسابقه کتابخوانی و ... برگزار شود.
 
نسخه قابل چاپ