فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر:

نشست شخصیت شناسی حضرت فاطمه معصومه(س) در ملایر برگزار شد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر از برگزاری نشست شخصیت شناسی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر اظهار داشت: به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت  حضرت معصوم(س)  و آغاز دهه کرامت نشست شخصیت شناسی آن بانوی بزرگوار در فضای مجازی با حضور حجت الاسلام والمسلمین طالب ترکاشوند رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام ترکاشوند، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر  ابتدا به ذکر گوشه هایی از زندگی کوتاه و پربرکت آن بانوی  بزرگوار پرداختند و افزودند بالاترین عصمت مربوط به چهارده معصوم است ولی بزرگوارانی چون حضرت معصومه(س)،حضرت زینب کبری(س) و حضرت ابالفضل(ع) با زهد ، تقوا و خودسازی به مقامی از عصمت رسیده اند که "عصمت اکتسابی" نامیده میشود.
وی در پایان ضمن گرامیداشت روز دختر با اشاره به زندگی  کوتاه و خدامحور حضرت معصومه(س) ، زندگی این بانوی برجسته را سراسر درس زندگی و الگویی کامل  برای دختران امروز معرفی کرد و دختران  امروز را به مطالعه و شناخت هر چه بیشتر زوایا و ابعاد زندگی  ایشان دعوت نمودند.
 
نسخه قابل چاپ