فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین با حضور علی‌اصغر ناظری‌پور، فرماندار شهرستان،  بخشداران، شهرداران و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در فرمانداری درگزین برگزار شد.

علی‌اصغر  ناظری پور، فرماندار شهرستان درگزین در این جلسه عنوان کرد: کتاب و کتابخوانی، زمینه ای برای رشد و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری است. خوشبختانه به دلیل اقبال جوانان و نوجوانان، کتابخوانی در شهرستان درگزین وضعیت مطلوبی دارد. اداره کتابخانه‌های عمومی باید تقویت شود تا کتابخوانی در شهرستان نهادینه‌تر شده و علاقمندان بیشتری به این عرصه جذب شوند.

محمد بیات، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین، به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد کتابخانه‌ها در ایام دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: کتابخانه عمومی علامه دهخدا برای دومین سال پیاپی حائز رتبه برتر استانی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی انجام شده طی هفته کتاب شد.

وی ادامه داد: علی رغم محدودیت‌های موجود، جشنواره کتابخوانی رضوی با استقبال خوبی در شهرستان مواجه شد. یک هزار و 890  نفر در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند که از این تعداد 22 نفر به عنوان برگزیده استانی و شهرستانی انتخاب شدند.

در پایان از کارکنان کتابخانه علامه دهخدا که حائز رتبه برتر استانی شده بودند و همچنین برگزیدگان دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای لوح سپاس و هدیه، تقدیر به عمل آمد.

نسخه قابل چاپ