فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ حسین‌آباد بهار:

افطار با طعم شیرین کتاب در ماه مبارک رمضان برگزار شد

مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ روستای حسین آباد شهرستان بهار از اهدای بسته‌های فرهنگی به اهالی روستا با عنوان«افطار با طعم شیرین کتاب»در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان، زهرا باقری مدام، مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ حسین آباد کارخانه قند شهرستان بهار اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان 14 بسته فرهنگی شامل کتاب، دفترچه یاداشت، خودکار، ماسک و برگه عضویت در کتابخانه به نیت 14 معصوم تهیه شد و در کنار نذری ماه مبارک رمضان بین اهالی روستا توزیع شد.
وی با بیان اینکه این نذر با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا صورت گرفت، افزود:  اهمیت مطالعه در جامعه کنونی ما بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود و فعالیت‌هایی که عموم مردم را به سوی آگاهی و مطالعه سوق دهد لازم و ضروری است، به منظور تحقق این هدف، از هر فرصتی استفاده کرده و به بهانه‌های مختلف سعی در آشتی مردم با کتاب داریم.
باقری مدام تصریح کرد: قبل از همه گیری ویروس کرونا با مشارکت بانوان برنامه‌های مشابه برگزار می‌شد، اکنون نیز به مدد الهی و نگاه ویژه حضرت علی (ع) از این قبیل برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی به شکلی دیگر و در فضایی دیگر برگزار می‌شود.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ