فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت میلاد امام رضا(ع) در شهرستان نهاوند برگزار شد؛

نشست معرفتی مهتاب شبستان توس

به مناسبت میلاد امام رضا(ع) نشست معرفتی پیرامون سیره رضوی با عنوان مهتاب شبستان توس به صورت مجازی در شهرستان نهاوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان؛ به مناسبت میلاد با برکت امام هشتم امام رضا علیه السلام، نشست معرفتی پیرامون زندگی و سیره آن حضرت با حضور میلاد امینیان رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند و حجت الاسلام عباس مولوی مدیر حوزه علمیه برادران شهرستان نهاوند در صفحه اینستاگرام اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان به صورت زنده برگزار شد.
حجت الاسلام عباس  مولوی،  مدیر حوزه علمیه برادران شهرستان نهاوند  ضمن قدردانی از اداره کتابخانه‌های عمومی به خاطر تلاش برای فرهنگ سازی در خصوص ترویج کتب مربوط به اهل بیت سلام الله علیهم اظهار داشت: اهل بیت علیه السلام همچون الگویی درخشان برای جامعه هستند تا ما بتوانیم به وسیله ایشان مسیر سعادت را پیدا کنیم و تا جایی که ظرفیت داریم به ایشان نزدیک شویم.
مدیر حوزه علمیه برادران شهرستان نهاوند با اشاره به مطالب کتاب عیون الاخبار الرضا، در جهت معرفی کتاب "امام رضا علیه السلام و زندگی" عنوان کرد: این کتاب نوشته مهدی غلامعلی است و در 136 صفحه نگارش شده است. از نکات جالبی که از این کتاب می شود برداشت کرد این است که معیار برتری انسان‌ها در جامعه نباید پول و مقام اجتماعی باشد بلکه طبق فرمایشات خود اهل بیت، این تقوا است که باید سبب گرامی داشتن افراد در جامعه شود.
میلاد امینیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند ضمن تبریک میلاد امام رضا علیه السلام و دهه کرامت گفت: یازدهمین دوره جشنوراه کتابخوانی رضوی، فرصت مناسبی برای مطالعه در خصوص سیره و سبک زندگی امام رضا علیه السلام و اهل بیت است.
 
نسخه قابل چاپ