فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان:

فرماندار 600 جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان اهدا کرد

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان گفت: فرماندار کتابدوست شهرستان تویسرکان 600 جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی کریمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه سید رسول حسینی، فرماندار شهرستان 600 جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی اهدا کرد اظهار داشت: خوشبختانه نگاه مسئولان انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان به کتابخانه‌های عمومی ویژه است به طوری که فرماندار پس از  انتصاب اولین اداره‌ای را  مورد بازدید قرار داد کتابخانه‌های عمومی بود.
وی افزود: در همان روز فرماندار ، معاونان و بخشداران در کتابخانه رضی الدین آرتیمانی عضو شدند تا اهمیت عضویت در کتابخانه و مطالعه عمومی فراهم شود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان  تصریح کرد: نگاه ویژه فرماندار باعث شد که  جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی به صورت مستمر برگزار شده رتبه برتر دراستان همدان را نصیب این شهرستان کند.
وی با بیان اینکه اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه باعث شد که بازدید منظم از کتابخانه‌های عمومی به منظور نظارت بر روند فعالیت‌ها و اجرای پروتکل‌های بهداشتی همواره در برنامه کاری رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان قرار داشته باشد ادامه داد: بازدید از کتابخانه‌های عمومی در هفته کتاب و  دیدار با کتابداران در دو نوبت از اقدامات مهم در هفته کتاب توسط فرماندار به حساب می‌آید به طوری که با اهداء لوح و کارت هدیه از خدمات کتابداران تقدیر به عمل آمد.
کریمی با بیان اینکه فرماندار به صورت مستمر در جلسات و برنامه‌های فرهنگی کتابخانه های عمومی حضور به هم رساندند خاطرنشان کرد: فرماندار شهرستان تویسرکان شخصا در جشنواره کتابخوانی  رضوی شرکت کرد و مردم را به حضور در این جشنواره از طریق پویش تشویق نمود.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه توجه ویژه به بودجه کتابخانه‌های عمومی شهرستان در این دوره صورت گرفت گفت: خوشبختانه تسهیل در امور اداری و هماهنگی بین دستگاهی به خوبی انجام می‌شود.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ