فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر خبر داد:

دیدار چهره به چهره با امام جمعه و اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی از دیدار چهره به چهره با امام جمعه و اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سیدمهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر اظهار کرد: در ماه های نخست سال 1400 با حضرت حجت الاسلام والمسلمین برقراری امام جمعه معزز ملایر  دیدار به عمل و آمد و گزارش عملکرد اداره کتابخانه های عمومی درسال گذشته و شرح مختصری از برنامه های پیش رو ارائه شد.
وی افزود: در این دیدار از ارشاد و راهنمایی‌های مورد صلاحدید که امام جمعه ملایر بر تدوین برنامه‌های مناسبتی و روزآمد در بسترهای واقعی و مجازی، برای تمامی آحاد افراد جامعه و نشر فرهنگ اسلامی و معارف اهل بیت علیهم السلام و مسائل مبتلابه و مورد نیاز جامعه و نشر فرهنگ ایثار و شهادت استفاده شد.
 رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر  گفت: ویژه برنامه‌ای تحت عنوان«این بحر وجود» پیرامون حضرت علی علیه السلام عصر روز ۱۹ماه مبارک رمضان با سخنرانی زنده و برخط ایشان در کتابخانه های عمومی و پخش از بسترهای مجازی برگزار گردد.
آخشیک ادامه داد: دیدار با  حجت الاسلام والمسلمین دکتر ایلخانی رییس  حوزه علمیه سامن و عضو انجمن کتابخانه های عمومی در راستای برگزاری چهره به چهره جلسات صورت گرفت. در این جلسه مصوب شد که  تفاهم نامه همکاری فی مابین حوزه علمیه ولیعصر که دارنده رتبه برتر پژوهشی در استان است با کتابخانه‌های عمومی در راستای فعالیت های مورد نیاز تحقیقی پژوهشی منعقد گردیده و همچنین نشست های کتابخوان معرفتی و مناسبتی بصورت مستمر در سال ۱۴۰۰ بصورت حضوری و مجازی برگزار شود. درضمن مصوب شد نشست کتابخوان پیرامون شخصیت حضرت علی علیه السلام با حضور ایشان و اساتید این مدرسه روز دوشنبه بصورت آنلاین و از طریق بستر های مجازی برگزار شود.
وی گفت: همچنین  دیدار با زنگنه بخشدار سامن و  سادات موسوی رییس محترم آموزش و پرورش منطقه سامن در جهت برگزاری جلسات انجمن بصورت چهره به چهره و طرح مباحث مربوط به تمدید قرارداد حق انتفاع کتابخانه روستای انوج و همکاری های چندجانبه فرهنگی، انجام شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ