فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با حضور سید رضا سلامتی  فرماندار شهرستان،  بخشداران، شهرداران و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در فرمانداری رزن برگزار شد.
سیدرضا سلامتی، فرماندار شهرستان رزن در این جلسه عنوان کرد: کتاب و کتابخوانی، زمینه‌ای برای رشد و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری است. خوشبختانه به دلیل اقبال جوانان و نوجوانان، کتابخوانی در شهرستان رزن وضعیت مطلوبی دارد. اداره کتابخانه‌های عمومی باید تقویت شود تا کتابخوانی در شهرستان نهادینه‌تر شده و علاقمندان بیشتری به این عرصه جذب شوند.
علی اصغر توکلی تبار، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن، به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد کتابخانه‌ها  پرداخت و گفت: کتابخانه عمومی شهدای گمنام  حائز رتبه برتر استانی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی انجام شده طی هفته کتاب  شد.
وی ادامه داد: علی رغم محدودیت‌های موجود، جشنواره کتابخوانی رضوی با استقبال خوبی در شهرستان مواجه شد و  4441نفردر دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند که از این تعداد  39نفر به عنوان برگزیده ملی، استانی و شهرستانی در بخش انفرادی و خانوادگی  انتخاب شدند.
از این میان خانم آناهیتا زمردی از کتابخانه عمومی شهدای گمنام در بخش انفرادی برگزیده کشوری وخانواده آقای قاسمی از کتابخانه شهید مفتح دمق در بخش خانوادگی برگزیده شناخته شده‌اند و لازم به ذکر است خانوده آقای قاسمی طی پنج سال متوالی به صورت خانوادگی برگزیده می باشند.
در پایان از کارکنان کتابخانه عمومی شهدای گمنام  که حائز رتبه برتر استانی شده بودند و همچنین برگزیدگان دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای لوح سپاس و هدیه، تقدیر به عمل آمد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ