فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مسئول کتابخانه عمومی دانش تجرک خبر داد:

نشستی با خیرین بخش پیشخور شهرستان فامنین

مسئول کتابخانه عمومی دانش تجرک از برگزاری جلسه خیرین بخش پیشخور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان، مهدی امانی؛ مسئول کتابخانه عمومی دانش روستای تجرک شهرستان فامنین اظهار داشت:  با دعوت از خیرین بخش پیشخور و دهیاران این نشست در جهت پیشبرد اهداف کتابخانه و همفکری جهت کمک به کتابخانه در محل سالن جلسات بخشداری پیشخور با حضور محمد فتحی بخشدار این بخش و روح الله رسولی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین برگزار شد.
در ابتدای این جلسه روح رسولی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین اظهار داشت: کتابخانه ها به جایگاهی رسیده اند که یکی از مهم ترین مکان های فرهنگی هستند که غیر از مسائل کتابداری به ارائه برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در همه رده های سنی می‌پردازند؛ از این رو توجه به این نهاد توسط خیرین و دوستان اهل علم و کتاب باعث ایجاد زیرساخت برای آیندگان می باشد.
محمد فتحی بخشدار بخش پیشخور گفت: اهمیت وجود کتابخانه دانش به عنوان تنها مرکز فعال فرهنگی در بخش و خدماتی که در زمینه های مختلف فرهنگی و آموزشی ارائه می‌دهد بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان جایگاه مطالعه و اهمیت کتابخوانی در سطح جامعه اضافه کرد: وجود چنین مکانی در بخش لازم و ضروری است.
فتحی خاطرنشان کرد: با کمک خیرین و دولت باید زیرساخت‌های فرهنگی را آماده کرد که کتابخانه دانش در اولویت کاری است.
وی افزود: با ورود خیرین، زمین این کتابخانه از طریق بخشداری تامین خواهد شد و با توجه به نبود مجموعه فرهنگی در این بخش خواستار تعریف یک مجموعه فرهنگی با محوریت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین شد.
در پایان این جلسه مقرر شد برای جلسه آینده با کمک و همفکری گروه «حامی» جلسه خیرین تشکیل و نسبت به تامین هزینه ساخت کتابخانه تصمیم گیری گردد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ