فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور کتابداران در فضای مجازی

جلسه شورای اداری شهرستان تویسرکان برگزار شد

شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان با حضور کتابداران و رئیس اداره شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان، مهدی کریمی؛ رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان از برگزاری جلسه شورای اداری با موضوع جمع بندی برنامه‌های فرهنگی سال گذشته و توجه به سال جدید با برنامه‌های متنوع فرهنگی با در نظر گرفتن ظرفیت‌های کتابخانه‌ای تا پایان سال خبر داد.
وی بیان کرد: در سال ۹۹ شاهد اتفاقات خوبی در زمینه برگزاری برنامه‌ها در فضای مجازی  و توسعه مطالعه  و پر کردن خلا حضور اعضا در کتابخانه با وجود فضای مجازی بودیم که این روند تا روزهای پایانی سال قبل هم ادامه داشت.
وی ادامه داد: یکی از اهداف برگزاری جلسه شورای اداری تبیین و واکاوی کلام رهبری معظم انقلاب در خصوص حضور در فضای مجازی است که فرمودند" امروز فضای مجازی حاکم بر زندگی انسان‌ها است"
کریمی اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی دقیق‌تر روی برنامه‌های فرهنگی بتوانیم حضور اعضا را برای اجرای هر چه بهتر این برنامه‌هایمان با اقدامات لازم  انجام دهیم.
 وی بیان کرد: برش شهرستانی فعالیت‌های فرهنگی در سال 1400 به عنوان نقشه راه تبیین شده و انتظار این است که همکاران با مداقه، در جهت پیشبرد آن تلاش لازم را به کار گیرند. البته اگر خارج از این‌ها کتابداران با برنامه‌های خلاقانه ی دیگر و همت مضاعف، کاری فراتر از این انجام دهند که بهتر خواهد بود.
در ادامه هر یک از کتابداران و مسئولین کتابخانه‌ها برنامه‌های پیشنهادی خود را در راستای تحقق فعالیت کتابخانه‌ای خود ارائه کردند.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ