فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر:

انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش مرکزی برگزار شد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر از تشکیل انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش مرکزی شهرستان ملایر که با حضور حجت الاسلام ترکاشوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر، دکتر شکوهیان شهردار اسلامشهر،سرهنگ حسین ترکزبان فرمانده حوزه مقاومت بسیج اسلامشهر آق گل و رئیس و اعضای شورای اسلامی این شهر برگزار شد.
 در این جلسه ضمن تاکید بر تشکیل کارگروههای فرهنگی در این شهر و روستاهای اطراف زیر نظر امام جمعه محترم، همچنین  مبحث کتابخانه سیار در بحث تامین اعتبار در کمیته برنامه ریزی سال 1400 مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
سید مهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر همچنین از پیگیری اجرایی شدن طرح پیشخوان کتاب در روستاهای خردمند،علوی و موسی خان و تاکید بر برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در محل اسلامشهر آق گل خبر داد.
وی  افزود: در این جلسه همچنین نسبت به برگزاری کارگاه‌های خانواده، فرزند پروری، مهارت‌های زندگی و آسیب‌های اجتماعی به صورت حضوری و مجازی با کمک شهرداری، اداره ارشاد و بسیج تصمیماتی اتخاذ شد.
برگزاری نشست‌های کتابخوانی در حلقه‌های صالحین  حوزه مقاومت منطقه و تشکیل جلسه با مدیران مدارس در روزهای آتی از دیگر مباحث این جلسه بود.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ