فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

مسئول کتابخانه شهید مظاهری مریانج خبر داد:

مسابقه دلنوشته ای برای مدافعان سلامت

مسئول کتابخانه شهید مظاهری مریانج گفت: مسابقه دلنوشته‌ای برای مدافعان سلامت به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد هفته کتاب وکتابخوانی با همکاری کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان به پاس مجاهدت‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت درحال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان، نسیم انصاری مسئول کتابخانه شهید مظاهری از برگزاری خبر داد و اظهار داشت: این مسابقه به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد هفته کتاب وکتابخوانی با همکاری کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان همدان به پاس مجاهدت‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت درحال برگزاری است. چرا که این روزها جهادگران سلامت درخط مقدم مبارزه با کرونا نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم‌وطنانشان عیان می‌کنند.
وی افزود: از کلیه علاقه‌مندان قشر نوجوان دعوت می شود به پاس قدردانی از زحمات مدافعان عرصه سلامت دلنوشته خود را به دایرکت صفحات مجازی کتابخانه های شهرستان همدان ارسال نمایند.
مسئول کتابخانه شهید مظاهری مریانج تصریح کرد:  مهلت ارسال آثار تا پایان آبان ماه است و به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
انصاری تأکید کرد: امید است با مجاهدت های شبانه‌روزی سفیدپوشان عرصه سلامت و همراهی مردم در پیشگیری، هرچه سریعتر از این بحران عبور کنیم.
 
نسخه قابل چاپ