فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین خبر داد:

کمیته پژوهش بانوان به دبیری اداره کتابخانه‌های عمومی در شهرستان فامنین تشکیل شد

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از تشکیل کمیته پژوهش ویژه بانوان در این شهرستان به دبیری کتابخانه‌های عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان همدان، این جلسه در محل کتابخانه شهید مطهری و با حضور مسئول امور بانوان ادارات مختلف از جمله بهزیستی، کمیته امداد ،حوزه علمیه الزهرا(س) ، کتابخانه های عمومی،آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد .
روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین اظهار کرد: بانوان در جامعه ما به عنوان عضو اصلی و لاینفک خانواده و تربیت اجتماعی فرزندان است که باید به طور ویژه به مسائل بانوان پرداخته شود.
وی با بیان اینکه برای پیشرفت فرهنگی و اجتماعی و به طور کلی پشرفت هر جامعه ای ابتدا باید خانواده پیشرفت و ارتقا یابد افزود: این امر ممکن نمی‌شود مگر به کمک و همت مادر خانواده که این نشان دهنده نقش پر اهمیت و ویژه بانوان در جامعه ما است.
در پایان رسولی ضمن تشکر از حضار گفت:امیدوارم با همکاری همه ادارات و مسئولین و تلاش کمیته پژوهش بتوانیم قدمی در جهت پیشرفت جامعه و بالا بردن سطح آگاهی بانوان برداشته باشیم.
در ادامه جلسه هر یک از حاضرین به بیان نقطه نظرات خود برای برطرف کردن مشکلات اجتماعی بانوان شهرستان و برنامه‌هایی که می‌توان به همین منظور تدارک دید؛ پرداختند.
تشکیل کمیته پژوهش بانوان در شهرستان و برگزاری جلسات منظم به منظور بررسی مسائل و مشکلات این قشر از جامعه که دبیری این کمیته به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین واگذار شد.همچنین چاپ و انتشار ماهنامه ویژه بانوان برای بالا بردن سطح آگاهی بانوان از جمله مصوبات این جلسه است.
 
نسخه قابل چاپ