فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درگزین برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان درگزین به ریاست علی‌اصغر ناظری‌پور، فرماندار شهرستان؛ حسن عرفانی مقدم، معاون امور کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن در فرمانداری درگزین برگزار شد.
علی‌اصغر ناظری‌پور، فرماندار شهرستان درگزین ضمن استقبال از یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و تقدیر از عملکرد خوب اداره کل کتابخانه های عمومی استان و اداره کتابخانه های شهرستان در راستای برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع، مساعدت ادارات فرهنگی شهرستان در جهت تبلیغات و جذب بیش از پیش مردم برای شرکت در جشنواره رضوی را، خواستار شد.
حسن عرفانی مقدم، معاون امور کتابخانه‌های عمومی اداره  کتابخانه‌های عمومی استان، به تشریح یازدهمین دوره جشنواره رضوی پرداخت.
وی با بیان اینکه جشنواره امسال نیز طبق سنوات گذشته در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار می شود افزود: بخش ویژه امسال با موضوع حضرت مهدی (عج) در نظر گرفته شده است. این جشنواره از خردادماه شروع و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد داشت.

عرفانی با اشاره به اینکه این دوره نیز به صورت مجازی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: مراسم اختتامیه و داوری در اسفند ماه سال جاری انجام و از نفرات برگزیده تجلیل خواهد شد.
محمد بیات، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درگزین، به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد کتابخانه ها در چهار ماهه ابتدایی سال و برنامه عملیاتی کتابخانه های شهرستان در سال 1400 پرداخت.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ