فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد:

نشست کتاب‌خوان مجازی با عنوان فتح الفتوح به همت اداره کتابخانه‌های عمومی تویسرکان

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر نشست کتاب‌خوان مجازی با عنوان فتح الفتوح و با حضور تعدادی از فرماندهان نظامی شهرستان تویسرکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، مهدی کریمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تویسرکان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت:  در این روز  نشست کتاب خوان مجازی با عنوان  فتح الفتوح و با حضور تعدادی از فرماندهان نظامی و معرفی کتاب هایی در خصوص جنگ تحمیلی و دفاع مقدس در شهرستان توسط اداره کتابخانه‌های عمومی برگزار شد.
وی افزود: در این برنامه کتاب‌های «قدرت نرم و دفاع مقدس»، «پایی که جا ماند»، «ماموریت در خرمشهر» و «به آسمان نگاه کن» معرفی شدند.
 
وی در ادامه بیان داشت:  حاج اکبر نانکلی از همرزمان سردار حاج قاسم سلیمانی نیز کتاب خاطرات مقام معظم رهبری  با عنوان به آسمان نگاه کن را معرفی و به جایگاه رفیع شهیدان در خلق حماسه های شگرف دفاع مقدس پرداخت.
 
کریمب خاطرنشان کرد: عملیات غرورآفرین بیت المقدس دست برتر جمهوری اسلامی را در مقابل دشمن بعثی به نمایش گذاشت و آنان که تا بن دندان مسلح بودند را از کار خود پشیمان نمود حال روز سوم خرداد 1361 يکي از بارزترين جلوه‌هاي نصر الهي و يکي از مهمترين و زيباترين روزهاي انقلاب اسلامي ايران است.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ