فهرست

فراخوان

اخبار شهرستان‌ها

مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر؛

کتاب شماتت های انسان در قرآن کریم و روایات در ملایر رونمایی شد

مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر از رونمایی کتاب شماتت های انسان در قرآن کریم و روایات تالیف دکتر رسول زرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، پرند آزرم مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر  اظهار داشت: در ایام مبارک دهه فجر و همزمان به آغاز چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی از کتاب دکتر رسول زرینی از آموزگاران فرهیخته و ارزشی شهرستان ملایررونمایی شد.
مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر افزود: این کتاب که حاصل  چهار سال تحقیق و مطالعه ایشان است به بررسی مسئله انسان و شناخت بیشتر ابعاد وجودی خلیفه الهی در فصول مختلف کتاب پرداخته است.
رسول زرینی نویسنده کتاب  در ادامه در سخنانی ابراز داشت: اگر فردی دعوت شده و منتخب باشد در وادی قرآن گام بر میدارد و در این دریای بیکران معرفت و عرفان میتواند وارد شود وی با ابراز خشنودی از مدد الهی در تالیف و چاپ این کتاب افزود: این کتاب با موضوع پایان نامه اینجانب در دوره دکتری همخوانی دارد و موضوع را از داستانی که فخر رازی با اشاره به آیه "ان الانسان لفی خسر" روایت کرده است انتخاب کردم.وی افزود:ما انسانها همیشه در خسران و ضرر هستیم مادامی که قدر لحظه به لحظه عمر خود را درک نکرده و ارزش آنها را با پرداختن به مطالب پوچ  دنیایی تنزل بدهیم ، در این صورت این خسران به عینیت معنا پیدا می کند.
خدا بخش زرینی دبیر دبیرستانهای ملایر در ادامه به بحث در مورد فصول مختلف کتاب پرداخت و ضمن برشمردن نکات اشاره شده در کتاب کتاب را حاصل تحصیل و تلاش علمی چندین ساله مولف دانست .
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملایر نیز در این جلسه ضمن قدردانی از نویسندگان بومی شهرستان ملایر، از دکتر رسول زرینی به  دلیل انتشار کتاب وزین شماتت های انسان در قرآن  کریم و روایات تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه جوایز برندگان جشنواره رضوی کتابخانه علامه امینی به برندگان این مسابقات اهدا شد.
گفتنی است رسول زرینی متولد 1357 در روستای عباس آباد آورزمان ملایر است وی با رتبه 1260 کنکور سراسری دررشته الهیات تربیت معلم شهید مقصودی همدان موفق به اخذ مدرک کارشناسی شد .ایشان در حال حاضر دانشجوی رشته علوم قرآنی در مقطع دکتری  و همزمان به تدریس در دبیرستانهای ملایر اشتغال دارند.
 
 
نسخه قابل چاپ