فهرست

فراخوان

بازتاب اخبار

برگزاری پویش «در دل دارم امید» در کتابخانه‌های تویسرکان

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تویسرکان از برگزاری پویش «در دل دارم امید» با موضوع کرونا خبر داد و گفت: تاکنون ۱۷۳ نفر از کودکان شهرستان آثار خود را به این پویش ارسال کرده‌اند.

مهدی کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان از برگزاری برنامه پویش «در دل دارم امید» به مناسبت روز جهانی کودک در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این پویش با موضوعات کنترل و پیشگیری کرونا، رعایت بهداشت فردی و تقدیر از مدافعان سلامت برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان به مشارکت در پویش «در دل دارم امید» می‌توانند آثار خود را در قالب تصاویر و فیلم از طریق شبکه‌های اجتماعی با شماره‌های ۰۹۰۱۷۴۰۰۱۱۶ و ۰۹۱۸۷۰۸۶۹۵۰ ارسال کنند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان افزود: این پویش می‌تواند ضمن پویایی خلاقیت کودکان، نشاط و آگاهی را در این برهه حساس وضعیت جامعه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا ترویج و نهادینه کند.

وی با بیان اینکه پویش«در دل دارم امید» در قالب قصه‌گویی، نمایش عروسکی، کاردستی و روزنامه‌دیواری، شعرخوانی، داستان نویسی و نقاشی برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: مشارکت در این پویش 17 مهر آغاز و تا 30 مهرماه فرصت دارد.

کریمی از اهداف برگزاری این پویش را ترویج فرهنگ مطالعه و هنر در بین کودکان و تکریم از حافظان سلامت در روزهای کرونایی دانست، افزود: تاکنون ۱۷۳ نفر از کودکان شهرستان در پویش«در دل دارم امید» آثار خود را ارسال کردند.