موعودلامیان 1

موعود لامیان
1397/9/14 چهارشنبه در کتابخانه عمومی موعود روستای لامیان برگزار شد؛ اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی مسئول کتابخانه عمومی لامیان شهرستان تویسرکان از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمد سلیمانی؛ مسئول کتابخانه عمومی لامیان شهرستان تویسرکان، با بیان اینکه در هفته کتاب بازدید از کتابخانه و اجرای برنامه‌های فرهنگی فرصت مغتنمی بود تا کتابخانه را از نزدیک به مردم و مراجعه کنندگان معرفی نماییم، گفت: امسال شاهد حضور خوب اهالی روستا در کتابخانه بودیم و اجرای برخی فعالیت‌ها را خود مردم خوب روستا بعهده داشتند.

سلیمانی بیان کرد: بازدید مدارس ابتدایی و راهنمایی  از جمله مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا (س)، و مدرسه پسرانه پیامبر اعظم (ع)،  و  در مجموع 14 کلاس از کتابخانه، بازدید مهد کودک، برگزاری نشست کتاب‌خوان در مدارس از جمله برنامه‌ها است.

وی به برگزاری مسابقه نقاشی و کلاس قصه‌گویی در کتابخانه اشاره داشت و گفت: برگزاری برنامه صبحانه سلامت به منظور آشنایی دانش آموزان با غذاهای سالم در مدرسه فاطمه الزهرا(س)، برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه، جشنواره غذای محلی از جمله برنامه‌های اجرا شده بود.

محمدسلیمانی اظهارداشت: امیدواریم با همکاری خوب اهالی روستا بتوانیم در همه سال اوقات پر نشاط و مفیدی را برای فرزندان در کتابخانه رقم بزنیم.

تعداد بازديد اين صفحه: 306