مجلسی ملایر

مجلسی ملایر 2
1397/9/14 چهارشنبه در کتابخانه علامه مجلسی ملایر انجام شد؛ قصه گویی با تصاویر از زبان کودکان مسئول کتابخانه عمومی علامه مجلسی ملایر از برپایی برنامه قصه‌گویی با تصاویر از زبان کودکان در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سمیه قربانی؛ مسئول کتابخانه عمومی علامه مجلسی ملایر، از برگزاری برنامه خلاقانه قصه گویی با تصاویر از زبان کودکان در بخش کودک این کتابخانه خبر داد.

قربانی افزود: تصاویر در ذهن کودکان تاثیر بسزایی دارد و اجرای قصه‌گویی با تصویر علاوه بر پرورش قوه خلاقیت منجر به ارتباط بهتر قوای بینایی و تکلم در کودکان می گردد.

 قربانی در ادامه بیان داشت: در این طرح کودکان با کلاژ اقدام به قصه‌گویی برای دوستان خود می کنند که این طرح با استقبال کودکان و خانواده‌های آنان رو به روشد.

مسئول کتابخانه علامه مجلسی، همچنین به برگزاری نشست کتاب‌خوان، زنگ مطالعه، عصر شعر چهل‌سالگی انقلاب، همکاری در برگزاری مسابقه «حال خوش خواندن» و بازدیدهای مختلف مدارس و مهدهای کودک از کتابخانه اشاره کرد و گفت: بخش کودک کتابخانه در کنار سایر بخش‌های این کتابخانه  یکی از فعال‌ترین بخش‌ها بوده که همه روزه شاهد حضور و فعالیت کودکان است.

تعداد بازديد اين صفحه: 245