102ن

104نهاوند
1397/9/14 چهارشنبه در کتابخانه‌ عمومی آیت الله نهاوندی انجام شد؛ بازدید و حضورنماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه آیت الله نهاوندی بازدید کرد و به عضویت کتابخانه درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حسن بهرام‌نیا؛ نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، در بازدید از کتابخانه آیت‌الله نهاوندی، با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و اهمیت جایگاه کتاب در میان جوانان، اظهارداشت: بزرگترین سرمایه هر انسانی عقل و عقلانیت است و امروز در کره زمین و هر جامعه و کشوری که بر این مبنا مدیریت شود ، آن جامعه سعادتمند است و این مهم در سایه کتاب و کتابخوانی  محقق می شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت جایگاه کتاب در دین مبین اسلام اضافه کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی که از مهمترین فعالیت‌ها بوده که ریشه در اسلام و قرآن و رسالت دارد و همه ایرانیان عزیز و جهان بشریت برای کامرانی و سعادتمندی به آن نیاز مند هستند.

در انتهای این بازدید نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی به عضویت کتابخانه آیت الله نهاوندی درآمد.

میلادامینیان؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان  نهاوند نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی مختصر از اقدامات و فعالیت‌های کتابخانه‌ها به بیان برنامه‌ها و افتخارات کسب شده مجموعه کتابخانه‌های شهرستان در بیست و ششمین دوره گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی پرداخت .

تعداد بازديد اين صفحه: 208