117 ت

118ت

119ت

120ت

121ت

122ت

123ت

124ت
1397/9/12 دوشنبه به همت کتابخانه عمومی عترت تویسرکان انجام شد؛ تهیه وتوزیع بسته‌های فرهنگی در بین دانش آموزان مناطق محروم روستایی مسئول کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان عترت تویسرکان با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی در این کتابخانه، گفت: تهیه وتوزیع بسته‌های فرهنگی در بین دانش آموزان مناطق محروم روستایی در هفته کتاب انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه بیات؛ مسئول کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان عترت تویسرکان، با بیان اینکه كتاب محصول تجربه‌های بشری و خلاقيت‌‏های ذهنی و آموخته‌های درازمدت انسان است، اظهار داشت:  سهم كتاب در انتقال دانش‌‏ها، گاهی به مراتب بيشتر و فراتر از ديگر ابزار آموزشی است، و وظیفه همه افراد فرهیخته و همه نهادهای فرهنگی کشور است که در اشاعه، و تقویت هرچه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی اهتمام ورزند .

بیات به اقدامات انجام شده در بیست و ششمین دوره بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، اشاره و بیان‌کرد: برنامه‌های متنوعی در کتابخانه تخصصی کودک ونوجوان عترت برگزار شد که از جمله این برنامه‌ها می توان به برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای ومدرسه‌ای، نقد کتاب ،قصه گویی، مسایقه نقاشی وکاردستی،  معرفی وجمع‌خوانی کتاب، مسابقه روزنامه‌دیواری، بازدید دانش آموزان از کتابخانه، تهیه وتوزیع بسته‌های فرهنگی در بین دانش آموزان مناطق محروم روستایی، مسابقه کتابخوانی وبرپایی نمایشگاه کتاب می توان اشاره نمود.

وی عنوان‌کرد: در همین راستا  مسئولان کتابخانه تخصصی کودک ونوجوان عترت، با حضور در مدرسه ابتدایی شهدای انقلاب روستای بادامک شهرستان تویسرکان، اقدام به توزیع بسته‌های فرهنگی در بین دانش آموزان کرد.

بیات اظهارداشت: برگزاری مسابقه نقاشی در کتابخانه و مدارس از دیگر برنامه های کتابخانه در هفته کتاب بود که با استقبال بی نظیری روبه رو شد.

 وی همچنین به اجرای برنامه معرفی و نقد کتاب «آیینه ! برادر» نوشته محمد صالح بیات؛ اشاره و بیان‌کرد:  برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای در دبستان شهید سلیمی،  با معرفی کتاب‌های «من امام رضا (ع) را دوست دارم» ،«پیامبر خوبی‌ها »، «کلمه‌ای که شادی آفرید » و «کودک خندان» از دیگر برنامه‌ها است.

بیات در انتها به بازدید دانش‌آموزان پیش‌دبستانی شازده کوچولو و آیندگان از کتابخانه در هفته کودک اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقه نقاشی وقصه گویی، بازدید دانش آموزان استثنایی مدرسه شهید اکبری، از کتابخانه از جمله برنامه‌ها در هفته کتاب بود.

تعداد بازديد اين صفحه: 269