ملایر امینی

ملایر امینی 2
1397/9/11 يكشنبه با همکاری کتابخانه‌های عمومی ملایر انجام شد؛ برگزاری مسابقه کتابخوانی «حال خوش خواندن» مسابقه کتابخوانی «حال خوش خواندن» با همکاری کتابخانه‌های عمومی شهری ملایر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پررند آزرم؛ مسئول کتابخانه عمومی علامه امینی ملایر، ازبرگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در ایام هفته کتاب خبر داد.

آزرم افزود: هر ساله  به مناسبت هفته کتاب برنامه‌های مختلفی درکتابخانه اجرا می شود که از آن جمله  می توان به رونمایی از کتاب «عروسی درخت» نوشته  "حمید هنرجو" نویسنده و پژوهشگر برجسته ملایری اشاره کرد.

آزرم، نیز از مشارکت در افتتاح کتابخانه مدرسه شاهد حاج طوسی در این هفته خبر داد و افزود: با همکاری مدیر این مدرسه اقدام به راه اندازی کتابخانه این مدرسه شد که در نزدیکی کتابخانه قرار دارد.

مسئول کتابخانه،ابرازکرد: بازدید از کتابخانه، قصه‌گویی کتابداران از مهدها و مدارس، برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای، همکاری در برگزاری مسابقه کتابخوانی «حال خوش خواندن» با سایر کتابخانه‌های شهری، نشست جام باشگاه‌های کتابخوانی و مسابقه روزنامه دیواری  از دیگر برنامه‌ها بود.

تعداد بازديد اين صفحه: 235